מעצבת וילונות, וילונות במרכז, עיצוב וילונות בשרון

עיצוב וילונות בשרון, וילונות במרכז או בכל הארץ הוא מלאכה מרתקת. מעצבת וילונות או מעצב עוסקים בבדים, בריקמות ונדמה כי העבודה לעולם לא משעממת כי בכל פעם מעצבים משהו מחדש.

ממש כמו בגדים, וילונות במרכז, וילונות בשרון ובכלל נותנים נופך אחר לבית – מכסים אותו ומותרים אותו פחות קר וחשוף לבחוץ. וילונות במרכז וכן וילונות בשרון יכולים להיות נועזים, שלווים ומרגיעים, או לשדר חמימות ואהבה, תלוי בסוג הבד שבוחרים.

לכן, כאשר בוחרים וילונות במרכז, וילונות בשרון או בכל מקום חשוב להתאים אותם לטעמכם האישי ולאווירה שאתם מעוניינים שהבית ישדר. אם תבחרו לעצב את הווילונות שלכם אצל מעצבת וילונות, תוכלו להיות שותפים לתהליך התפירה ולהתאים לכם וילון כמו שאתם חושבים שהוא צריך להיראות.

הרשו לי להציג את עצמי. שמי יעל זיו כהן ואני מעצבת וילונות שעיקר עיסוקה הוא עיצוב וילונות בשרון ובמרכז למענכם ולמען הבית שלכם. כפי שנוחכתם לראות מהלשוניות האתר, אני לא עוסקת במלאכת עיצוב וילונות בשרון בלבד, אלא גם בבד ובריפוד מכל הסוגים. עבורי וילונות במרכז וגם וילונות בשרון ובכלל הם לא רק מקצוע, אלא אהבה. אהבה גדולה לתחום העיצוב והבדים.

כל בד עבורי, לפני שהוא נתפר מקבל את הטיפול המגיע לו ובמוחי ישר נרקם רעיון לוילון לכיסוי מיטה או ריפוד לכורסא. אני מעצבת וילונות שחיה ונושמת עיצוב. אם אתם מחפשים עיצוב וילונות בשרון הנה עוד קצת על העבודה שלי: 

יעל זיו כהן היא מעצבת וילונות בעלת נסיון של 18 שנה בתחום הטקסטיל והעיצוב.

בוגרת בית ספר לאופנה, ניהלה מתפרה לבגדי נשים, וילונות והלבשת הבית, וכן בעלת עסק מצליח לשמלות ערב ושמלות כלה.

יעל יכולה לתת פתרונות עיצובים להלבשת הבית בעזרת הוילון והריפוד המתאים ומקנה לבית את האוירה אותה היא רוצה לייצר כמובן תוך הקשבה ללקוח והתאמה אישית לצרכים ולתקציב.

יעל שמה דגש על איכות הבד, רמת תפירה גבוהה והתקנה מדויקת ונקייה.

יעל עובדת עם ייבואני בדים המובילים בתחום ויכולה לייעץ בתחום הסטיילינג העכשווי והטרנדים המובילים.

odotBasis7fa8